• Aktuálne informácie pre študentov, rodičov a učiteľov najdete na tejto stránke
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
        • O škole

• Spojená škola v Nižnej pod svojím názvom zastrešuje 2 školy tematicky odlišných zameraní. Je to Stredná odborná škola technická a Stredná Umelecká škola.

V škole študuje celkom 30 tried. Máme zriadené odborné učebne, laboratória,  špeciálne vybavené jazykové učebne, učebne pre elektroniku, technológiu, učebne pre elektrické merania a silnoprúdovú techniku, učebne a ateliéry pre umelecké práce, učebne pre informatiku, ako aj ďalšie špecializované učebné priestory.

• Partneri

• {#1508} 1